Dél-Dunántúli régió U10 és U12 versenye — I. forduló

SZEKSZÁRD, 2022.05.19.

Május 19-én Szekszárdra utaztunk a Kölyökből atléta program regionális versenyére.

Hetek óta lelkesen készültünk a megmérettetésre és nem titkolt vágyunk, célunk volt a legjobbak között szerepelni. Az U10-es korosztályunkból 11 sportolóval, az U12-es korosztályunkból 16 sportolóval álltunk rajthoz.

U10 versenyszámai: kislabda hajítás, helyből távolugrás, ugrókötél hajtás 15 mp-ig, sprintváltó és 600 méteres síkfutás.
U12 versenyszámai: kislabda hajítás, helyből ötös-ugrás, gátváltó, 600 méter síkfutás, 8×50 méter váltó futás.

A szorgalmas, becsületes munkának mindig meg van az eredménye!

U10-es csapatunk a legeredményesebb lett, így ők képviselhetik az országos versenyen a nyugati régiót!
A csapat tagjai: Zemán Zoárd, Geller Ákos, Balogh Gergő, Illés Amira Jázmin, Pajter Dorka, Schmidt Ármin, Bujáki Léna, Balogh Dóra.
Vavra Lotti, Tolmácsi Tímea, Somfalvi Zselyke.

U12-es “A” csaptunk hajszál híjján a második helyen végzett: Baranyai Martin, Lengyel Ádám, Pávkovits András, Szentes Ákos, Gerber Szonja, Komprádt Sára, Agg Bianka, Hipp Dorka.

U12-es B csaptunk a hetedik helyen zárta a versenyt.
Csapat tagjai: Szenteczki Bíborka, Bévárdi Csenge, Iberhardt Izabella, Polgár Bence, Marx Benedek, Hencz Lénárd, Hilbert Hanna, Hetesi Róza.

Gratulálunk mindenkinek!

A versenyzőket felkészítette: Lakatos Lamm Viktória, Halmosi Csilla és Halmainé Horváth Katalin.

HAJRÁ, GYERÜNK DOVASE, NEM ADJUK FEL SOHASE!